Naszą misję wydawniczą doskonale określa łacińskie znaczenie naszej nazwy, czyli „cieszę się”.

Priorytetem IUVI Games jest wydawanie wysokiej jakości gier, które dostarczają mnóstwa radości. Odpowiednio wyselekcjonowane tytuły zadowolą wszystkich, którzy poszukują dobrych i mądrych planszówek, zapewniających emocje i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wszystko zaczęło się w 2019 roku od gry Minerały, która oczarowała Was wykonaniem na najwyższym poziomie i urzekła prostotą swoich zasad.

Autorka gry – Magdalena Śliwińska jest absolwentką wydziału grafiki użytkowej Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Odpowiada ona zarówno za cały koncept gry jak i za ilustracje do Minerałów.

Jednak to nie jedyny tytuł, który wyróżnia się w naszym portfolio.

Od 2022 roku jesteśmy polskim wydawcą jednej z najlepszych gier karcianych na świecie. Mowa oczywiście o Dominionie. Na fanów tego tytułu czekają nowe ilustracje okładkowe wykonane przez Radosława Jaszczuka oraz bogactwo dodatków, które niebawem ukażą się po polsku.

Aktualnie wydaliśmy 4 dodatki, które pokazują przekrój możliwości, jakie stawia przed graczami klasyczny tytuł bazujący na mechanice tworzenia talii.

Pierwszym z dodatków, który ukazał się po wznowieniu przygody Dominiona w Polsce był Dominion: Przystań (II edycja), Dominion: Pieśń Nocy.Dominion: Złoty Wiek (II edycja), natomiast od marca 2023 dostępny jest najnowszy dodatek Plunder, znany w Polsce jako Dominion: Zdobycze!

Naszą dumą są również łamigłówki i gry logiczne dla całej rodziny od SmartGames.

Jest to znana na całym świecie marka nietuzinkowych i różnorodnych gier logicznych dla jednego gracza. Od niedawna wszyscy fani tej serii mogą zmierzyć się w grach wieloosobowych, by wzajemnie testować swoje umiejętności lub oddać się rodzinnej rozgrywce. Każde pudełko SmartGames charakteryzuje się unikatową, innowacyjną mechaniką oraz zróżnicowaną tematyką, odpowiednią dla graczy w różnym wieku. Każdy tytuł to również gwarancja najwyższej jakości wykonania i bezpieczeństwa użytkowania. W bogatej ofercie łamigłówek SmartGames każdy znajdzie coś dla siebie. Na fanów tej serii czeka przeszło 70 tytułów wydanych po polsku!

Z roku na rok nasze portfolio powiększa się o nowe tytuły, które na dobre zadomowiły się już na polskim rynku – gry z serii Hero Realms, Star Realms, Epic: Pojedynek to tylko część tytułów, które pojawiły się z logiem IUVI Games i od razu skradły serca wielu fanom gier planszowych.

Osadzona w świecie fantasy, karciana graHero Realms jest laureatem prestiżowej nagrody Planszowa Gra Roku oraz zdobyła wyróżnienie w kategorii „Gra 2019 Roku – najlepsza gra dla dwóch osób”.

Dostępny jest dodatek do gry Hero Realms: Ruiny Thandaru zawierający trzy unikatowe misje dla 1 do 5 graczy oraz kontynuacja kampanii Hero Realms: Zaginiona Osada. Oprócz dodatków w ofercie IUVI Games można znaleźć zestawy Bohaterów i Talie Bossów oraz karty Podróży.

Star Realms to karciana gra bitewna oparta na mechanice rozbudowy talii. Twórcy – Darwin Kastle i Rob Dougherty – to profesjonalni gracze Magic: the Gathering – Ich dzieło łączy w sobie emocje płynące z interakcji, typowe dla klasycznych karcianych gier kolekcjonerskich, z frajdą budowania własnej talii obecną w ekonomicznych grach deckbuildingowych.

Dostępne są 4 dodatki Star Realms: United – Misje, Dowództwo, Atak, Bohaterowie.

Star Realms: Colony Wars, który może być używany jako samodzielna gra dwuosobowa lub rozszerzenie do Star Realms, które pozwala włączyć do rozgrywki jednego albo dwóch kolejnych graczy.

Nowość Star Realms: Frontiers to niezależny dodatek, przeznaczony od 1-4 graczy, który świetnie sprawdzi się jako dodatek lub nowa podstawka.

Solar City to solarpunkowa gra planszowa z unikalną mechaniką „buduj i blokuj”, autorów mocno docenionego w 2017 roku Alien Artifacts, w której gracze stają na czele zespołu architektów, na usługach jednej z globalnych korporacji, aby przekształcić dawną zabudowę miejską w tętniące życiem ekologiczne miasto. Na tytuł składają się gra podstawowa oraz dwa dodatki: Serce Miasta i Suburbia.